De oude kleding krijgt weer een nieuwe bestemming bij de tweedehands kinderkledingbeurs
De oude kleding krijgt weer een nieuwe bestemming bij de tweedehands kinderkledingbeurs

Beurs voor tweedehands kinderkleding in Tubbergen

Duurzaamheid

Op 5 en 6 april is er weer een tweedehands kinderkledingbeurs in Tubbergen. Deze wordt gehouden in Dorpshuis de Huve aan de Prins Bernhardstraat 11.

TUBBERGEN - Mensen die tweedehands kinderkleding in willen dienen kunnen dit op 5 april van 08.30 tot 13.00 uur aanbieden. Om wachten te voorkomen kun je ook op afspraak je kleding inschrijven. Dit kun je doen door het inschrijfformulier in te vullen. Je krijgt vervolgens een mail terug in de week van de beurs, waarin staat op welk tijdstip je de kleding kunt laten inschrijven. Inschrijven kan tot dinsdag 2 april 2024, 17.00 uur. Kijk voor het formulier op: https://forms.gle/JTsjVD9RogFRWtUb9. De verkoop is zaterdagmorgen 6 april van 9.30 uur tot 12.30 uur.

Voorwaarden
De ingebrachte kleding moet schoon, heel en gangbaar zijn. Ze verkopen deze beurs voorjaars- en zomerkleding. Van lange en korte broeken, lange en korte mouw blouses en shirts tot rokjes, jurkjes, zomerjassen, bodywarmers, badkleding, sportschoenen, sportkleding, regenlaarzen etc. (géén schoenen, badjassen, pyjama’s, ondergoed en basis t-shirts). Ze verkopen vanaf baby maat 86 tot kindermaat 188/XS/S. Maximaal 75 stuks kleding per inschrijver. De prijs van de ingebrachte kleding wordt ter plekke samen met de indiener door een groep vrijwilligsters bepaald.

Goed doel
Van de opbrengst van de verkochte kleding is 70 procent voor jou en 30 procent voor een goed doel. De kinderkledingbeurs heeft als goed doel telkens een andere groep vrijwilligers of doel in de Gemeente Tubbergen. Het precieze doel is nog niet bekend.

Niet verkochte kleding
De niet verkochte kleding schenkt men aan gezinnen die wel een steuntje in de rug kunnen gebruiken. Wil je de kleding graag retour, dat kan uiteraard ook. Lever dan een grote boodschappentas of krat in. Deze krijg je terug met daarin de niet verkochte kleding. Het geld van de voor jou verkochte kleding (en de niet verkochte kleding, mocht je deze terug willen hebben) moet je zaterdag aan het eind van de middag ophalen. Het exacte tijdstip wordt bij het inschrijven van de kleding doorgegeven. Via de Facebookpagina (2ehands Kinderkledingbeurs Tubbergen) en instagrampagina (@2ehands_kinderkledingbeurstubb) vind je alle informatie. Bel bij vragen met Ine Hazewinkel 06 - 21 52 53 40.

Afbeelding
Maar liefst 15 lintjes in Dinkelland! 11 uur geleden
Afbeelding
De lintjesregen in Tubbergen 12 uur geleden
Rob Kottink doet aan een bijzondere tak van fotografie.
De sterrenhemel van Rob Kottink 22 apr, 21:44
Afbeelding
Inzicht in de woonbehoefte 22 apr, 21:18
180 renners fietsen de Ronde van Overijssel op zaterdag 2 mei. (foto: Herbert Huizer)
‘Ronde van Overijssel is een mooi wielerspektakel’ 22 apr, 13:52
Afbeelding
Zestig jaar mobiliteit en ondernemerschap in Twente 22 apr, 13:43
Werken in de cleanroom. Tecnotion is op zoek naar monteurs en assemblagemedewerkers.
Bouw mee aan technologie van morgen bij Tecnotion 22 apr, 13:37
Afbeelding
Veren gezocht voor vleugels 22 apr, 10:49