Afbeelding

Bomen geplant in Manderveen

Algemeen

Ook in de gemeente Tubbergen is aandacht besteedt aan de Nationale Boomfeestdag, maar dan een dagje later op donderdag. De basisschoolleerlingen van groepen 6, 7 en 8 van de basisschool de Zeven Mijlen uit Manderveen staken hun groene handen uit de mouwen. Manderveen is weer een aantal bomen rijker dankzij de leerlingen.

MANDERVEEN - Stichting Nationale Boomfeestdag zet zich in om ieder kind in zijn of haar basisschooltijd minimaal één boom te planten. De leerlingen van basisschool de Zeven Mijlen hadden van 12.00 tot 14.00 uur een strak programma. Wim Weijering, natuurcoach van Natuur- en vogelwerkgroep de Grutto, trapte af met een presentatie over natuur en bomen. Vervolgens liepen de kinderen hand-in-hand naar de Manderveenseweg waar ze samen met wethouder Oude Avenhuis diverse bomen gingen planten.

Het landelijke thema van de Nationale Boomfeestdag 2022 was ‘(met) Bomen werken!’. Er is een grote behoefte aan vakmensen in de boomkwekerij en de groene sector. De stichting hoopte met dit thema leerlingen al op de basisschool te enthousiasmeren voor het groene vak. “In Manderveen hebben we veel talententjes met groene vingers! Ze hebben erg hun best gedaan vandaag en straalden enorm, ondanks de harde regen”, vertelt wethouder Oude Avenhuis.

De valpoli kijkt naar álle factoren die een val kunnen veroorzaken.
Valpolikliniek opent in Maartje Behandelcentrum Oldenzaal 19 uur geleden
Acda en de Munnik staan zaterdag 4 juli op het podium van Geurenpop.
Geurenpop strijkt neer in Nijverdal met rock, klassiekers en tribute-acts 15 apr, 14:37
Afbeelding
Film Mr Holmes in de Stiftsschool 15 apr, 14:23
De cast heeft de eerste repetitie al achter de rug.
Tombola: een echte volkswijkmusical 15 apr, 13:58
Afbeelding
Hengelo start met campagne: ‘In Hengelo blijf je nog even’ 15 apr, 13:35
Afbeelding
TVC ‘28 houdt weer U12 internationaal toernooi 15 apr, 11:12
Afbeelding
Al mooi sponsorbedrag toegezegd voor Kids Run 15 apr, 11:11
Ontdek onder andere de geheimen van het water bij Watermolen Bels in Mander.
Beleef de Twentse Waterweken in Dinkelland en Tubbergen 15 apr, 10:49