Samen met een ervaren gids ontdekt men de mooiste plekjes in het natuurgebied de Bergvennen.
Samen met een ervaren gids ontdekt men de mooiste plekjes in het natuurgebied de Bergvennen.

Ga mee ‘OpStap’ in het mooie natuurgebied de Bergvennen

Algemeen

Vrijdag 14 juni houdt Landschap Overijssel een ‘OpStap’ excursie in natuurgebied de Bergvennen. Deelnemers kunnen tijdens deze excursie genieten van dit schitterende natuurgebied. 

LATTROP - De ervaren natuurgids van Landschap Overijssel vertelt tijdens de wandeling over dit Natura2000-gebied, de cultuurhistorie en de planten en dieren die er voorkomen. De wandeling start om 14.00 uur en duurt ongeveer 2 uur. Trek je wandelschoenen aan en geniet van wat dit gebied te bieden heeft. 

Mooi gebied

Tegen de grens van Duitsland ligt het afwisselende landschap van de Bergvennen en het Brecklenkampse veld. Wandelend in dit gebied zie je droge en natte heide, vennen, schrale hooilanden en bos. De zeven vennen zijn beeldbepalend in het glooiende landschap en zorgen voor een bijzondere sfeer. De stilte, weidsheid en de prachtige natuur zorgen ervoor dat je helemaal tot rust komt. Neem je verrekijker mee, er zitten vele soorten vogels in dit gebied.

Aanmelden

Meld je van te voren aan via de website www.landschapoverijssel.nl/activiteiten. Er is plaats voor maximaal 9 personen. Kijk voor meer ‘OpStap’ excursies op www.landschapoverijssel.nl/opstap2024

Kosten

De kosten zijn 5 euro per persoon. Als je donateur bent van Landschap Overijssel (+ gezinsleden op hetzelfde adres) of van één van de andere 12 Landschappen, dan kun je op vertoon van de donateurspas gratis mee.

Donateur worden?

Donateur worden is een prachtige manier om het werk van Landschap Overijssel te steunen. En het is belangrijk, want hoe meer mensen betrokken zijn bij ons prachtige Overijsselse landschap, hoe beter zij het kunnen beschermen. Donateur worden kan al vanaf 2,50 euro per maand. Voor meer informatie: www.landschapoverijssel.nl/financiele-steun/word-donateur 

Kom ook naar deze leuke kindermiddag.
Kindermiddag: oerklei bij Watermolen Frans 9 uur geleden
Afbeelding
Arno bedankt hospice voor de liefdevolle zorg 10 uur geleden
Fiets ook mee met deze gezellige tochten!
Euregio Fiets4daagse naar dierentuin 11 uur geleden
Een zonsverduistering ia altijd een indrukwekkend fenomeen.
Grote zonsverduistering 12 augustus 12 uur geleden
Afbeelding
Kaatje Knip: herinneringen aan 4 mei 1987 in Portugal 13 uur geleden
Afbeelding
Ga ook mee op excursie! 13 uur geleden
Afbeelding
Feestweek Eekmanhof en Dinkelhof 30 jun, 15:14
Profiteer van de lagere prijs voor showroommodellen. Kom gewoon eens langs in de winkel en laat je verrassen. Of kijk gelijk op: www.bubbelsenjets.nl/aanbiedingen
Bubbels & Jets verkoopt showroomaanbiedingen 24 jun, 13:32