
Ontdek sagen en legenden in De Lutte zaterdag 9 mei
Wie houdt van mysterieuze verhalen en natuurbeleving kan zaterdag 9 mei zijn hart ophalen tijdens een bijzondere sagen- en legendenwandeling in De Lutte. Onder leiding van gids Hans Jansink trekken deelnemers door een prachtig landschap, waar historie en folklore samenkomen.
DE LUTTE - Tijdens de wandeling neemt Jansink de groep mee langs karakteristieke plekken in de natuur. Regelmatig wordt er gestopt voor het vertellen van intrigerende verhalen uit de streek. Zo komen onder andere de mysterieuze Spookhazen en de beruchte Hellehond aan bod, figuren die al generaties lang onderdeel zijn van de lokale sagen en legendes.
De wandeling biedt een unieke combinatie van natuur, cultuur en verhalen en laatdeelnemers kennismaken met de rijke verteltraditie van De Lutte.
Het vertrek is om 10.00 uur bij Tourist info De Lutte (Plechelmusstraat 14). De kosten bedragen 11,50 euro per persoon. Dit is inclusief koffie met lekkers in het centrum van De Lutte nadien. Vooraf reserveren is nodig en kan via Tourist Info De Lutte (0541-551160) of via de reserveerlink op de website.