Afbeelding
Foto: Shutterstock

Noodfonds Energie gaat deze week weer open

Financieel

DINKELLAND/TUBBERGEN - Het Tijdelijk Noodfonds Energie gaat deze week weer open. Dit fonds, opgezet door de Rijksoverheid, helpt huishoudens met een laag inkomen én hoge energiekosten. Zij krijgen dan zes maanden lang een bijdrage voor de energierekening. 

Om in aanmerking te komen mag een huishouden een inkomen hebben van maximaal 3.400 euro bruto per maand voor een alleenstaande of 4.740 euro voor samenwonenden. Hier hoort ook 8 procent vakantiegeld bij. Verder moeten de energiekosten hoger zijn dan 8 tot 10 procent van het bruto-inkomen per maand. Vanaf dit jaar komen ook mensen met een blokaansluiting in aanmerking voor deze regeling. 

Men kan zelf de aanvraag doen via www.noodfondsenergie.nl of via de smartphone-app van het Tijdelijk Noodfonds Energie. De overheid verwacht dat er veel interesse is voor de regeling, dus wacht niet te lang met het indienen van een aanvraag.

Afbeelding
Maar liefst 15 lintjes in Dinkelland! 3 uur geleden
Afbeelding
De lintjesregen in Tubbergen 4 uur geleden
Rob Kottink doet aan een bijzondere tak van fotografie.
De sterrenhemel van Rob Kottink 22 apr, 21:44
Afbeelding
Inzicht in de woonbehoefte 22 apr, 21:18
180 renners fietsen de Ronde van Overijssel op zaterdag 2 mei. (foto: Herbert Huizer)
‘Ronde van Overijssel is een mooi wielerspektakel’ 22 apr, 13:52
Afbeelding
Zestig jaar mobiliteit en ondernemerschap in Twente 22 apr, 13:43
Werken in de cleanroom. Tecnotion is op zoek naar monteurs en assemblagemedewerkers.
Bouw mee aan technologie van morgen bij Tecnotion 22 apr, 13:37
Afbeelding
Veren gezocht voor vleugels 22 apr, 10:49